You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

"Kerry, Abbas'a yeni bir öneriyle gelmedi"

"Kerry, Abbas'a yeni bir öneriyle gelmedi"

Posting Freak
"Kerry, Abbas'a yeni bir öneriyle gelmedi"
ABD Dışişleri Bakanı John Kerry'nin Ramallah ziyaretini Filistin devlet televizyonuna değerlendiren Abdu Rabbo, ABD Dışişleri Bakanı'nın, Filistin ile İsrail arasında müzakerelerin yeniden başlaması için yeni bir öneriyle gelmediğini ve ziyaretin hiç bir şeyi değiştirmediğini söyledi.

Abdu Rabbo, Filistin yönetiminin görüşmelerde, İsrail'in Yahudi yerleşim birimlerini durdurması, Filistinli tutukluları serbest bırakması, 1967 sınırlarını kapsayan ve başkenti Kudüs olan Filistin devletini tanıması şartlarını yinelediğini belirtti.

Kerry ile Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas dün Ramallah'ta bir araya gelmişti.

24 Mayıs 2013
Cumhuriyet.com
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.