You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kaspersky Türkiye'de ofis açtı

Kaspersky Türkiye'de ofis açtı

Posting Freak
Kaspersky Türkiye'de ofis açtı
ANKA [Resim: 389.jpg] Anti-virüs yazılım şirketi Kaspersky Lab, dünyadaki yirmi birinci ofisini Türkiye’de açtı.

Türkiye ofisini açarak, bireysel ve kurumsal satışlarda pazar payını büyütmeyi amaçlayan Kaspersky Lab, 2009 yılında yüzde 50’nin üzerinde büyümeyi hedeflediklerini açıkladı.

Türkiye ofisinin açılışı nedeniyle düzenlenen basın toplantısında konuşan Kaspersky Lab Türkiye Genel Müdürü Murat Göçe, Türkiye’de son kullanıcıya yönelik satışlarda önde gelen ilk üç yazılım şirketi arasında yer aldıklarını ifade ederken, kurumsal pazarda da 2009 yılında iddialı olacaklarını belirtti. 2009 yılında yeni geliştirilen ürünlerle sektörde fark yaratacaklarını kaydeden Göçe, “Büyük ölçekli kurumlar için geliştirilen yeni anti-virüs yazılımı da piyasaya sunulacak.

KOBİ’lere yönelik çözümlerde sağlanan başarının, büyük ölçekli firmalarda da sağlanması için çalışacağız. Kaspersky Lab, Türkiye’ye olan inanıyor” dedi.
Bir ismi Ali’dir bir ismi Veli
Onlar nurdan dogdu nurudur nebi
Eveli ahiri yaratan Ali
Simdi de geziyo Zöhre Ana dili
Pir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.