You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kasım enflasyon ne zaman açıklanacak (oran) 2021?

Kasım enflasyon ne zaman açıklanacak (oran) 2021?

Administrator
Kasım enflasyon ne zaman açıklanacak (oran) 2021?
Kasım enflasyon ne zaman açıklanacak (oran) 2021? Kasım ayı enflasyon rakamları-farkı açıklandı mı? Enflasyon son dakika gelişmeleri merak edilen konular arasında yer alıyor. Aralık ayına az bir zaman kala kasım ayı enflasyon rakamları ile ilgili gelişmeler araştırılıyor. Peki kasım ayı enflasyon oranı ne zaman açıklanacak 2021? Enflasyon rakamları her ay TÜİK tarafından açıklanıyor. Enflasyon oranları her ayın başında belli oluyor. Aralık ayına kısa bir süre kalırken kasım ayı enflasyon oranı araştırılan konular arasında bulunuyor. Peki kasım enflasyon rakamları ne zaman açıklanacak, enflasyon farkı belli oldu mu?

ENFLASYON RAKAMLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?
Kasım ayı enflasyon rakamları 3 Aralık 2021 tarihinde saat 10.00'da açıklanacak.
EKİM ENFLASYON RAKAMLARI
Ekim ayı enflasyon rakamları kasım ayının başlarında açıklandı. Tüketici fiyat endeksi (TÜFE) yıllık yüzde 19,89, aylık yüzde 2,39 arttı.

Kaynak: Milliyet

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.