You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kahramanmaraş Depremi için Taziye Mesajı

Kahramanmaraş Depremi için Taziye Mesajı

Administrator
Kahramanmaraş Depremi için Taziye Mesajı
Türkiye iki büyük deprem felaketinin yaralarını sarmaya çalışıyor. İlki 7,7 ikincisi 7,6 büyüklüğündeki deprem; Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay'da büyük yıkıma yol açtı.

Arama kurtarma çalışmalarının 8. gününde can kaybı 31 bin 643'e yükseldi.Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve birçok ilimizde hissedilen depremden etkilenen tüm vatandaşalarımıza geçmiş olsun.

Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz. Dualarımız onlarla. Ülkemize ve Milletimize geçmiş olsun.

[Resim: iqc12eu.jpg]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.