You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kadın IŞİD militanı anlatıyor...

Kadın IŞİD militanı anlatıyor...

Administrator
Kadın IŞİD militanı anlatıyor...
[COLOR="#000000"]Kafa kesmeleri gören kadın IŞİD militanı Türkiye’ye kaçtı. IŞİD’ten kaçan kadın militanın anlattıkları dikkat çekti.

CNN’e konuşan Khadija, Suriyeli bir öğretmendi. O, IŞİD’e katılan kadın militanlardan biri. IŞİD’in maaşlı militanı olan Khadija, kafa kesmeleri ve çarmıha gerilmeleri gördükten sonra Türkiye’ye kaçmaya karar veriyor.

Khadija adlı militan IŞİD’in içinde kadınlara yapılan muameleleri gördükten sonra ayrılmaya karar verdiğini ifade ediyor. Örgüt içinde bir kişinin erkek savaşçılara kadın bulup evlenme görevinde olduğunu ve çok kötü bir insan olduğunu kaydediyor. Khadija kendisinin de evlenmeye zorlandığını ifade ediyor. Ancak örgüt üyesi erkek savaşçıların kadınlara çok kötü davrandıklarını, evlendikleri kadınlar üzerinde de şiddet uyguladıklarını ifade ediyor. Khadija, IŞİD’in cihatçı erkekleriyle evlenen kadınların seksüel şiddet yüzünden bir çok defa hastanelerin acil servislerine kaldırıldıklarını da ifade ediyor.

Khadija, şoke eden hikayesini şöyle anlatıyor:

İnternetten tanıştığı Tunuslu bir erkek, 25 yaşındaki genç kadını IŞİD’e katılmaya ikna ediyor.

IŞİD’in kadın ekibine katılan Khadija’ya, IŞİD’in başkent ilan ettiği Rakka’da devriye gezme görevi veriliyor. Bu görev onun diğer kadınların IŞİD’in kurallarına uyup uymadığını denetlemesi anlamına geliyor.

İlk olarak Beşar Esad’a karşı düzenlenen protestolara katılarak IŞİD’e katılma sürecinin başladığını anlatan kadın, silah birleştirme-sökme ve ateşleme eğitimi aldığını söylüyor.

IŞİD’in ayda 200 dolar ödediği Khadija, kaçma kararını kafa kesmeleri gördükten sonra aldığını anlatıyor.

16 yaşında bir erkek çocuğunun tecavüzle suçlanıp çarmıha gerildiğini gören Khadija, hava saldırıları başlamadan bir kaç önce Türkiye’ye kaçmayı başarıyor.

Khadija kafa kesmeleri gördükten sonra kendi kendine şunları dediğini itiraf ediyor:

’Ben bu değilim. Benim eğitimde derecem var. Ben böyle olmamalıyım. Bana ne oldu? Buraya gelirken aklımda ne vardı?’

[Resim: kadin.jpg]

Kaynak – Rotahaber

rahatsiz.com.tr/kadin-isid-militani-turkiyeye-kacti-52156.html
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana
Administrator
Kadın IŞİD militanı anlatıyor...
İslam'ı temsil ettiklerini söyleyenlerin tekbir getirerek kafa kesen katiller de Müslüman olarak tanımlanıyor...

Tarihe yön vermiş güzel dinimiz, köklerinden kopartılarak toplumları uyuşturan bir olguya dönüştürülüyor.

Bu da yetmiyormuş gibi İslamiyet adına her türlü ahlaksızlığı görmezlikten gelen veya sıradanlaştıran insanlar yaratılıyor.

İnsanlar bir dine, O dinin kutsal davasına veya bir mücadeleye inanmak istiyorlar ama bu davanın "kafa kesen" bir dava olmadığını Allah'ın verdiği akılla bilmeleri, çözmeleri gerekir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.