You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İstanbul grubu Ankara'ya gidiyor...

İstanbul grubu Ankara'ya gidiyor...

Posting Freak
İstanbul grubu Ankara'ya gidiyor...
14 Mart Cumartesi sabahı Ankara'ya gitmek üzere yola çıkacak İstanbul grubumuza hayırlı olculuklar diliyorum...Zöhre ANAM yardımcınız olsun.Tuttuğunuz yas-ı matemlar ve dualarınız kabul olsun...bizim yerimize de niyaz edin.
Kelimelerim sistem hatasından yanlış yerden ayrılıyor...

“Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.”
[Resim: imza3cp.gif]


Özü bitmiş, gümanı pak olmamış,şeytana tapmış, nefsi çıkarı için arayıpta birşey bulamamış, kuyruk acısı varsa,Derviş Muhammed'in de dediği gibi" bir kılını çektiyse" Zöhre Ana, onu değerlendirmek ister aklısüre.Ehlibeyt'in meyvası bitmez, dalı budağı kurumaz,sen ne kadar kezzap dökersen dök, O'nun Zemzem çeşmesi ALİ'dir

Derviş'in HAK kelamını can kulağıyla dinliyebliyorsan yeter,firdevs bağından bir gül alabiliyor musun,O'nun ibadetine,saldığı yola,yaşatmak istediği güzelliğe canı gönülden yürüyebiliyorsan en büyük mutluluk budur.
(Pir Zöhre Ana)
Administrator
İstanbul grubu Ankara'ya gidiyor...
Hayırlı yolculuklar.
Posting Freak
İstanbul grubu Ankara'ya gidiyor...
Hayırlı yolculuklar...
Pirim yardımcınız olsun..
Anamın adı Hüsniye Ana
Babam Şah Üseyin kafası kopa
Horasan ilinden Karyağdı Ana
Kimseler bilemez Sultanım burada


[Resim: zohreanaxq1.jpg]
Posting Freak
İstanbul grubu Ankara'ya gidiyor...
Hayırlı yolculuklar, Pirim yolunuzu açık etsin...
ATALAR ATASI GİDER
ANALAR ANASI DÖNER
ERMENİLER BİZİ KÖRLER
DÖK DERSİMİ ZÖHRE ANA


MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Senior Member
İstanbul grubu Ankara'ya gidiyor...
]allah tüm canların yası matemini kabul etsin
istanbul gurubu 14 mart sabahı yola çıktı iş dol ayısı nedeniyle orda olamıycam için çok üzgünüm herkezin lokması kabul olsun
PİRİM ZÖHRE ANAM TEKRARLARINI
NASİP ETSİN BAŞIMIZDAN EKSİK OLMASIN

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.