You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İstanbul büyük festivale hazırlanıyor

İstanbul büyük festivale hazırlanıyor

Administrator
İstanbul büyük festivale hazırlanıyor
İstanbul, 7 Temmuz Pazar günü Kadıköy'de gerçekleştirilecek "Gazdan Adam Festivaline" hazırlanıyor.

Odatv, Sol Gazetesi, Ulusal Kanal, Cem TV, Halk TV, Cem Radyo, Yön Radyo, Yurt Gazetesi, Aydınlık Gazetesi, BirGün ve Cumhuriyet öncülüğünde düzenlenen festival, Pazar günü 17.30’dan itibaren Kadıköy Çarşı, Rıhtım, Moda ve Bahariye sokağında başlayacak.

Festivale katılacak olan sanatçılar arasında Gezi Direnişi için bestelediği ’Dağılın Lan" şarkısıyla Bulutsuzluk Özlemi, Sattas Reggae Band, Kurtalan Ekspress, Grup Eflatun ve Yaşar Kurt'un yanı sıra, "İnsan İnsan" şarkısını bestelen Fazıl Say ve seslendiren Cem Adrian ve Güvenç Dağüstün, direnişe ’Ayağa Kalk’ şarkısıyla destek veren Renan Bilek gibi sanatçılar da yer alacak.

Festivalde ayrıca Terzi Yamağı Barbaros Şansal da 'çapulcu' defilesi düzenleyecek.

Sunuculuğunu 'çapulcu gençlerin' yapacağı festivali Ulusal Kanal, Halk TV ve Cem TV'de canlı olarak izleyicilere ulaştıracak.

Yaklaşan "Gazdan Adam Festivali" öncesi bir de tanıtım videosu hazırlandı. İşte o tanıtım ve çağrı videoları:

GAZDAN ADAM ANA ÇAĞRI VİDEOSU:

Gazdan adam çağrı videosu - ODATV Video

Gaz Adam Festivali tanıtım - ODATV Video

Gazdan adam ve yenilmezler - ODATV Video

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.