You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İSKİ suya zam istedi..

İSKİ suya zam istedi..

Posting Freak
İSKİ suya zam istedi..
[B] İSKİ suya zam istedi [/B]

Pınar ÇITAK KOYGUN / İSTANBUL - DHA - A.A


İSKİ Genel Müdürü Mevlüt Vural, İstanbul'daki su fiyatlarında yeni bir düzenlemeye gidilmesi amacıyla kurumları tarafından hazırlanan teklifi, bu ay içerisinde İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisine sunacaklarını söyledi.


Vural, İSKİ Genel Müdürlüğünde düzenlediği basın toplantısında, İSKİ bütçesindeki gelir/gider dengesinin kurulması, maliyetli kredi kullanımının asgari düzeyde tutulması, hayati öneme haiz suyun İstanbul halkına sürekli olarak temin edilmesi ve yeni yatırımlara kaynak oluşturulması amacıyla teklif hazırladıklarını belirtti.

Teklifin, su fiyatlarında yeni bir düzenlemeyi içerdiğini ve bu ay içerisinde Büyükşehir Belediye Meclisine sunulacağını kaydeden Vural, “Teklifimiz, Meclis tarafından kabul edilirse, yeni tarifenin 1 Ağustostan itibaren geçerli olmasını talep ediyoruz” dedi.

ZAMLI FİYATLAR ŞÖYLE OLACAK:
İSKİ 'nin önerisine göre, konutlarda 0-10 metreküp arası, su fiyatının 2.13'den 2.45 liraya, 20 metreküp su kullanımının 3.20 liradan 3.68 liraya, 20 metreküpten fazla su kullanımınınsa 4.26 liradan 4.90 liraya çıkarılması planlanıyor.
Anamın adı Hüsniye Ana
Babam Şah Üseyin kafası kopa
Horasan ilinden Karyağdı Ana
Kimseler bilemez Sultanım burada


[Resim: zohreanaxq1.jpg]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.