You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

IŞİD Türkiye'ye saldırabilir

IŞİD Türkiye'ye saldırabilir

Administrator
IŞİD Türkiye'ye saldırabilir
TSK’ya Suriye ve Kuzey Irak’ta sınır ötesi operasyon yetkisi veren tezkerenin ardından Alman Der Spiegel Dergisi, [COLOR="#000000"]’IŞİD Türkiye’de eylem yapabilir’ yorumunu yaptı.

Der Spiegel dergisinin internet sayfasında yer alan haberde, şöyle denildi: ’NATO üyesi Türkiye, gecikmeyle de olsa, IŞİD’e karşı koalisyonda yer almaya karar verdi. Türkiye, acil durumda Suriye ve Irak’a kara harekatına hazırlanıyor’ denildi.

Türkiye’nin savaşa gittiği belirtilen haberde, IŞİD’in buna tepki olarak Türkiye’de eylem yapabileceği ileri sürüldü.

Haberde ayrıca Abdullah Öcalan’ın tezkerenin kabul edilmesi durumunda, barış görüşmelerini kesmekle tehdit ettiği belirtildi.

Almanya’nın en yüksek tirajlı Bild gazetesinde de 10 bin askerin hazır olduğu ifade edilirken Die Welt gazetesinde de IŞİD’in Türkiye’den intikam amacıyla eyleme girişebileceği kaydedildi.

Süheyla Kaplan / Almanya

Odatv.com
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.