You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

IŞİD sempatizanı Kayseri'de

IŞİD sempatizanı Kayseri'de

Administrator
IŞİD sempatizanı Kayseri'de
[COLOR="#000000"]Almanya'nın yüksek tirajlı gazetesi Bild, Bavyera eyaletinin sınır dışı ettiği, IŞİD sempatizanı selefi Erhan A.'yı Kayseri'de buldu.

Almanya'nın Kempten kentinde yaşayan ve ekonomi informatik alanında üniversite eğitimi gören Erhan A. IŞİD eylemlerini savunduğu gerekçesiyle Almanya'dan Türkiye'ye sınır dışı edilmişti.

Bavyera İçişleri Bakanı Joachim Herrmann, 1,5 yıl boyunca polis tarafından izlenen Erhan A.'nın sınır dışı edildiğini açıkladı. Herrmann, "IŞİD mezalimini öven, gazetecilerin kellelerinin uçurulmasını haklı bulan, şeriata aykırı davranmaları halinde kendi ailesini de öldüreceğini açıklayan bir kişinin Almanya'da yeri yok" şeklinde açıklamada bulunmuştu.

Hermann , aynı zamanda Erhan H.'yi 'yüksek tehlike taşıyan' biri olarak nitelendirdi.

Erhan A.'nın 17 Ekim'de Ankara'dan amcası İdris K. tarafından karşılandığı ve buradan karayolu ile Kayseri'ye gittikleri öğrenildi.

Federal İçişleri Bakanı Thomas de Maizière, "Türk vatandaşı olan Erhan A.'nın sınır dışı edilmesinin istisnai bir durum olduğunu" söylemişti.

Erhan A.'nın annesi Bild gazetesine "Burada kendisini daha iyi hissediyor. Kuzenlerini çok seviyor. Bize bir şey yapacağını zannetmiyorum. Çok iyi bir genç" seklinde demeç verdi.

Süheyla Kaplan- Almanya

Odatv.com
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.