You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

IŞİD protestosunda banka yağması!

IŞİD protestosunda banka yağması!

Administrator
IŞİD protestosunda banka yağması!
Batman'da IŞİD'i protesto eden bir grup gösterici, şehir merkezindeki bankayı yağmaladı.

Batman'daki IŞİD protestosunda çekilen bir kare Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in tepkisini çekti. Şehir merkezindeki bir grup protestocu bankaların ATM'lerine zarar verirken, bankayı yağmaladı.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve Batman Belediye Eşbaşkanı Sabri Özdemir, Batman'da meydana gelen olaylarla ilgili açıklama yaptı.

Maliye Bakanı Şimşek, bir bankanın ve banka ATM'lerinin yakılmasıyla ilgili "Bu vandallık niye? Lütfen oyuna gelmeyelim" dedi. Eşbaşkan Sabri Özdemir ise "Batman'daki halkımızı duyarlı olmaya çağırıyoruz. Bizim düşüncemizde yağmalama olamaz" dedi.

[Resim: 26260686.jpg]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.