You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

IŞİD öldürüyor ama işkence yapmıyor

IŞİD öldürüyor ama işkence yapmıyor

Administrator
IŞİD öldürüyor ama işkence yapmıyor
AKP Ankara Milletvekili Emrullah İşler, IŞİD’in öldürdüğünü ancak işkence yapmadığını iddia etti. IŞİD’in kafa kestiği, insanları kırbaçladığı ve el kesme cezası verdiği gibi görüntüleri bizzat yayınlamasına karşılık, AKP’li İşler bu eylemleri işkence olarak ifade etmedi.

AKP’li İşler resmi Twitter hesabında, ’Türkiye'nin huzuruna kastedenler herhalde yaptıklarıyla övünüyorlardır. Yine canlara kıydılar, yine anaları ağlattılar. Kafası taşla ezilerek öldürülen gencin suçu neydi? Bunu yapanların eline IŞİD su dökemez. IŞİD öldürüyor ama işkence bari yapmıyor. Bugüne kadar kalleşçe masum sivilleri öldüren PKK, IŞİD'e karşı savaşmaktan korktu. Yine iyi bildiğini yaparak masum sivilleri öldürdü’ açıklamasında bulundu.

AKP'li İşler, sosyal medyada gelen tepkiler üzerine yazdığı Tweetleri sildi.

İşte o Tweetler:

[Resim: emrullah_iler.jpg]

AKP Ankara Milletvekili Emrullah İşler daha sonra yaptığı açıklamada, ’IŞİD öldürüyor ama işkence bari yapmıyor’ açıklamalarının çarpıtıldığını savunurken, ’IŞID ve PKK olmak üzere bütün terör örgütlerine karşı tavrımız nettir. Bir insanın kafasını kesen ile kafasını taşla ezen terör örgütleri insanlık suçu işlemektedir’ dedi.

Odatv.com

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.