You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

IŞİD liderinden militanlara bayram hediyesi

IŞİD liderinden militanlara bayram hediyesi

Administrator
IŞİD liderinden militanlara bayram hediyesi
IŞİD lideri Ebu Bekir El-Bağdadi, Kurban Bayramı için militanlarına bir koyun ve 100 dolar hediye etti.

IŞİD'e yakınlığıyla bilinen Iraqinews.com'un haberine göre, terörist grubun lideri Ebu Bekir El-Bağdadi, Kurban Bayramı için militanlarına hediye dağıtmaya karar verdi.

Bağdadi, IŞİD tarafından kontrol edilen Irak ve Suriye içindeki tüm bölgelerde her bir militan için bir koyun ve 100 dolar dağıtılmasını istedi.

ELE GEÇİRİLEN BANKALAR VE HAYVANLAR ETKİLİ OLDU

Hediyelerin dağıtılmasında, Ninova bölgesindeki birçok bankanın ele geçirilmesi, ayrıca Irak ve Suriye'deki Ninova, Anbar, Salahuddin, Diyala ve Kerkük şehirlerinde çalınan hayvanların önemli katkısı olduğu belirtildi.

internethaber. com

[Resim: 49569.jpg]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.