You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

IŞİD iyi ki varsın

IŞİD iyi ki varsın

Administrator
IŞİD iyi ki varsın
AKP'li meclis üyesi Selim Yağmur, Facebook hesabından saldırı altındaki IŞİD militanlarına destek vererek [COLOR="#000000"]"İŞİD iyi ki varsın... Allah kurşununu azaltmasın." diye yazdı.

Kahramanmaraş'a bağlı Göksun Belediyesi'nde AKP'li meclis üyesi ve aynı zamanda "Göksun SÜT Üreticileri Birliği" Başkanı olan ziraat mühendisi Selim Yağmur, 23 Eylül'de Facebook sayfasından "İŞİD iyi ki varsın... Allah kurşununu azaltmasın." diye yazdı.

Yağmur'un bu mesajına bazı takipçileri tepki gösterip "Allah vere de o kurşunlar sonunda bize de dönmeye" diye yazdı. AKP'li Yağmur buna "Nasip" diye cevap verdi.

23 Eylül'de, yani AKP'li Yağmur'un IŞİD'e dua ettiği gün Pentagon, ABD ve partnerlerinin Suriye'de IŞİD'e karşı hava saldırısı yaptığını duyurmuştu.

ABD'nin yanı sıra Bahreyn, Katar, Suudi Arabistan, Ürdün ve Birleşik Arap Emirlikleri'nin katıldığı hava saldırısı ile ilgili bir değerlendirmede bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan da "Türkiye deneyimi çerçevesinde IŞİD ile mücadelede üzerine düşeni yapacak" demişti.

Yani Erdoğan IŞİD ile savaşması için Türk askerini sınıra sürmeye hazırlanırken, Türkiye içinde bazı AKP'liler IŞİD'e dua ederek "Allah kurşununuzu azaltmasın" diyordu.

[Resim: isid-1.jpg]

Odatv.com
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.