You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İŞİD, futbol şampiyonası düzenliyor

İŞİD, futbol şampiyonası düzenliyor

Administrator
İŞİD, futbol şampiyonası düzenliyor
Nerdeyse tüm dünyanın peşine düştüğü İŞİD terör örgütü, müttefiklere meydan okurcasına ay sonuna kadar Libya topraklarında kendi futbol şampiyonasını düzenleyeceğini açıkladı.

İŞİD futbol şampiyonası haberini ’Alfajer’ televizyon kanalı aracılıyla duyuran militanlar, ’Şampiyona Libya’nın Derna şehrinde yapılacak. Kesin tarihini elbette güvenlik önlemleri yüzünden açıklamıyoruz. Şampiyonaya Afganistan, Irak, Mısır, Suriye ve Libya’dan futbolcular katılacak.

Oyuncuların çoğu İŞİD’e katılmadan önce zaten profesyonel spor yapıyordu. Bizim futbol şampiyonasında oyunun kuralları da farkı olacak. Şeriat hükümlerine sağdık yeni kurallarımız olacak’ dendi.

Neden futbol şampiyonası düzenleme kararı aldıklarını da aynı televizyon kanalına söyleyen militan organizatörler, [COLOR="#000000"]’Böylece örgütün faaliyetlerini cazip hale getirmeyi ve saflarımıza yeni katılımcı çekmeyi amaçlıyoruz’ şeklinde konuştular.

hurriyet.com.tr/dunya/27386834.asp
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana
Son Düzenleme: 15/10/2014, 01:16, Düzenleyen: SuLTann.
Administrator
İŞİD, futbol şampiyonası düzenliyor
Dünya kupalarına da katılırsalar tam olur. Düşünsenize Türk Milli takımı ile karşı karşıya geldiler, bu halimizle kesin bizi yenerler Smile

Bu eylemin bir mesajı olmalı !

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.