You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İnsanlar çıldırmış olmalı !..

İnsanlar çıldırmış olmalı !..

Administrator
İnsanlar çıldırmış olmalı !..
RESMİ İSLAM TARİHİNİN YALANLARI-1

TÜRKİYE GAZETESİ YAYINLARI İSLÂM ALİMLERİ ANSİKLOPEDİSİ 1.CİLD

HİND BİNTİ UTBE (Radıyallahü Anhâ)

Aman yarabbi bu bilgileri okuduktan sonra adam El Nusra militanı da olur ÖSO militanıda !!!

Ehlibeyt düşmanı Muaviye -Hazret
Hz.Hamzanın ciğerlerini söktürüp yiyen Hind - (RA-Allah ondan razı olsun)
Eşi,çocukları ve torunlarıyla Peygamber düşmanı olan Ebu süfyan- Müslüman

Bütün bunlara inanmak için herhalde kafayı yemek lazım arkadaş. Son din,en makul din,akla ve mantığa dayanan sevgi,hoşgörü dini kimlerin elinde harap olmuş böyle !!!

Savaşta birini öldürdünüz eyvallah savaş hali olur. Yetinmediniz karnını yardınız ciğerlerini söktünüz ve yediniz !.. Ulennn bu kadın manyak ,ruh hastası,yam yam değil de nedir ?..

Bu kadına hangi akılla Radiyallahu anh-RA- Allah ondan razı olsun dersiniz ?

Eşinize dostunuza düşünün biri böyle birşey yaptı kim, hangi manyak kalkıp ciğerini söken yiyene Allah ondan razı olsun der ?... Var mı aramızda böyle sadistler ?..
Posting Freak
İnsanlar çıldırmış olmalı !..
[FONT=System]Böyle sadistlerin bizlerin arasından çıkacağını pek sanmıyorum. Ciğerini söken kişiye Allah razı olsun diyen onunla aynı görüştedir. normal geliyodur da Allah razı olsun diyodur. Kendi yakınlarına yapılsa bu işkence ipe götürürler adamı. İslam, din adı altında herşeyi kendilerini uydurmaya çalışan bu insanlara ne yazık ki tamah eden insanlar var. Asırlar öncesi Hz Ali'nin şehit edilirken, ehlibeyti yok edilmeye çalışıp, yavruları yok edilip eşi Fatıma ana azaplar içinde yanarken muaviyeye inanıp doğruyu onda gören insanlar ne ise, şimdi Peygamber düşmanı olanlara müslüman diyen insanlar aynı kişilerdir.
Benden evvel ben oldum
Beni bende ben buldum
Sahralara indim durdum
Bana Ali dediler

Merdan idim dirildim
Her bedene verildim
Kırk Kapı dört makamda
Öldüm öldüm dirildim.

Mürşit Zöhre Ana..

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.