You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İnce'den Çelik'e sert yanıt

İnce'den Çelik'e sert yanıt

Senior Member
İnce'den Çelik'e sert yanıt
CHP'li İnce, AKP'li Çelik'in 'ölü seviciler' sözüne, Erbakan'ın sözleriyle yanıt verdi.

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, AKP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik’in, ’boş boş konuştuğunu’ ve ’ağzından çıkanları kulakları duymadığını’ iddia ederek, ’Kimin ölü sövücü olduğunu halkımızın takdirine sunuyoruz’ dedi.

Yazılı bir açıklama yapan CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, AKP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik’in sözlerine yanıt verdi.

AKP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Hüseyin Çelik bugün yine boş boş konuşmuş. Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın çığırtkan avukatlığına soyunan Hüseyin Çelik, eski Başbakanlardan Merhum Necmettin Erbakan yaşasaydı ’ Sizi gidi ölü seviciler derdi’ demiş.

Haftalık olağan saçmalama gününde ağzından çıkanları yine kulakları duymayan Hüseyin Çelik’e, Sayın Erbakan’ın 2010 yılında Alman Die Welt Gazetesine verdiği röportaj ile yanıt vermek doğru olur. Sayın Erbakan, Tayyip Erdoğan’ı Siyonizmin kasiyeri olarak tanıtıyor. Bakın ne diyor Sayın Erbakan:

’ Erdoğan siyonizmin kasiyeri oldu. O benim öğrencimdi. Ona yapması gerekenleri söyledim, ama dediklerimi yapmadı.’

Hatırlarsanız daha önce de Sayın Hüseyin Çelik’in Milli Eğitim Bakanı iken İlköğretim okullarında İsrail mallarının boykot edilmemesi için yazdığı bir yazıyı ortaya çıkartmıştık. İsrail mallarının satışı ve İsrailli işadamlarının zengin olması için elinden gelen her türlü çabayı gösteren Hüseyin Çelik’e yakında İsrail tarafından üstün hizmet madalyası verilirse şaşırmayın.

Yıllarca Van’dan milletvekili seçilen ancak Van’ı unutan, Vanlıların deprem acısını umursamayan ve Vanlıları kara kış gününde yazlık çadırlara mahkum eden Hüseyin Çelik şunu çok iyi bilsin ki, Sayın Erbakan bugün yaşasaydı sizin içerisine düştüğünüz bu zavallı durum karşısında ’ Sizi gidi Siyonistler sizi’ ya da ’ Sizi gidi rantiyeciler sizi’ derdi.

Biz hiçbir zaman sizin eski Genel Başkanınız Rahmetli Erbakan’ı incitecek tek kelime söz etmedik. Ama siz her fırsatta bizim eski Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız İsmet İnönü’ye ağıza alınmayacak küfürler ettiniz. Kimin ölü sövücü olduğunu halkımızın taktirine sunuyoruz.

01-03-2012 ( Yurt Gazetesi )
GELİN EY DOSTLARIM BİRLİK OLALIM.
İKİ CİHAN SELVERİNDEN SORALIM
SORULUR SORGULAR DARDA DURALIM
MÜRŞİDİ KAMİL'E KUL OLMADIKÇA...

( PİR ZÖHRE ANA )

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.