You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İlçe seçim kurulu başkanı intihar etti

İlçe seçim kurulu başkanı intihar etti

Posting Freak
İlçe seçim kurulu başkanı intihar etti
[COLOR=#003399]]
[COLOR=#000] ]Adana'nın Pozantı ilçesinin Seçim Kurulu Müdürü, tüfekle intihar etti. İntihar eden ilçe Seçim Kurulu Başkanının 4 adet mektup bıraktığı bildirildi.
]Alınan bilgiye göre, yaklaşık 2 yıldır ilçede görev yaptığı belirtilen İlçe Seçim Kurulu Başkanı Murat Şenol (51), bugün öğle saatlerinde Zafer Mahallesi'ndeki evinde, henüz bilinmeyen bir nedenle pompalı tüfekle başına ateş etti.

Olay yerinde hayatını kaybeden evli ve iki çocuk babası Şenol'un intihar öncesinde 2 tanesi adliye müfettişlerine, biri Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay'a diğeri de açık olmak üzere 4 mektup bıraktığı bildirildi.

Şenol'un Belediye Başkanı Çay'a yazdığı mektupta, ''Pozantı'yı seviyorum. Beni Pozantı Mezarlığ'na gömün'' yazdığı öğrenildi.

Cesedin Adana Adli Tıp Kurumuna kaldırıldığı, soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.
[Resim: 7666useyin.jpg]
Posting Freak
İlçe seçim kurulu başkanı intihar etti

Bir anne evladının hayatını böyle karartabilir sevmedigi bir kadınla zorla iftira atarak evlendirdi nedeni belli degilmiş nedeni ne olacak annesi Allahım sen bilirsin hayırlısını
[Resim: 7666useyin.jpg]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.