You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İkinci yarı yıl bugün başladı

İkinci yarı yıl bugün başladı

Posting Freak
İkinci yarı yıl bugün başladı
Okulöncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitim gören yaklaşık 16 milyon öğrenci, 2012-1013 eğitim-öğretim yılının ikinci yarısına başladı.

Tatilde bolca oyun oynadıklarının söyleyen öğrenciler, arkadaşlarıyla özlem giderdi.

Örgün öğretimdeki 15 milyon 854 bin 277 öğrenci ile 831 bin 148 öğretmen için 16 günlük tatil bitti. Bugün çalan ders ziliyle birlikte eğitim öğretim yılının-ikinci yarısı başladı. Tatilde bol bol oyun oynadıklarını ifade eden öğrenciler, aileleriyle birlikte güzel vakit geçirdiklerini anlattı. Kendilerine verilen ödevleri yaptıklarını anlatan öğrenciler, arkadaşlarını özlediklerini de belirtti.

Okulöncesi, ilkokul, ortaokul ve lisedeki yaklaşık 16 milyon öğrenci için 2012-1013 eğitim öğretim yılının ikinci yarısı ise 14 Haziran 2013 tarihinde sona erecek.

Bu arada, ikinci yarıyılda, anasınıflar dahil olmak üzere ilkokul öğrencilerine süt içme alışkanlığını kazandırmak, yeterli ve dengeli beslenmelerine katkı sağlamak için Okul Sütü Programı yeniden uygulamaya konulacak. Her hafta pazartesi, çarşamba ve cuma günleri okullarda 200 mililitre ambalajlı süt dağıtılacak.

Haber Tarihi :11-02-2013
Kaynak : internethaber.com
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.