You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

IBDA-C'den IŞİD'e destek

IBDA-C'den IŞİD'e destek

Administrator
IBDA-C'den IŞİD'e destek
IBDA-C’nin yayın organı olan [COLOR="#000000"]’Adımlar’ dergisinin genel yayın yönetmeni Ali Osman Zor, ABD’nin Suriye’de işgal girişiminde olduğunu iddia ederek IŞİD’e destek verdi.

ABD ve Batı’nın ittifak halinde bölgeye saldırmak için IŞİD’i bahane ettiğini iddia eden Ali Osman Zor, ’Sen antiemperyalist olduğunu iddia ederken, diğer taraftan fiili durum hâlinde seyrettiğimiz IŞİD’ın Amerikayla mücadelesini niye desteklemiyorsun?’ diye sordu.

ABD’nin 1991 ve 2003 yıllarından dönemin Irak lideri Saddam Hüseyin ve Kürtleri gerekçe göstererek bölgeye girdiğini söyleyen Zor, Irak ve Suriye’deki Kürt hareketlerini eleştirdi.

Yazısına, ’Amerika IŞİD’ı bölgeye gelmek için bahane olarak kullanmış olsa bile, ortada fiili bir durum var; IŞİD, Amerika coğrafyamıza gelmek için bahane olarak kullanacak diye, direnmesin mi?’ diye devam eden Ali Osman Zor, şu ifadelerde yazısını tamamladı:

’İslâm temelli bu direnişin kâidesinin İBDA olduğu şuuruyla;

91 ve 2003 Saldırılarında sömürgeci düşmana karşı hiç tereddüt etmeden, nasıl ki; ’Saddam Sen Oradan, Biz Buradan!’ dedikse, bugün de, aynı çizginin takibçileri olarak Hıristiyan-Yahudi-Haçlı Ordusuna ve onun buradaki askerlerine karşı olmak adına;

[COLOR="#000000"]’IŞİD Sen Oradan, Biz Buradan!’ diyoruz!

Son savaşa, İnşallah biz de hazırız!’


Odatv.com
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.