You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Hz. Ali'nin kızının türbesini koruyan...

Hz. Ali'nin kızının türbesini koruyan...

Administrator
Hz. Ali'nin kızının türbesini koruyan...
[COLOR="#000000"]Hz. Ali'nin kızının türbesini koruyan general öldürüldü

İran medyası, Devrim Muhafızları Ordusu komutanlarından Tuğgeneral Cebbar Dirisavi'nin Suriye'de, Esad'a muhalif silahlı gruplar tarafından öldürüldüğünü duyurdu.

Konuyla ilgili basında ayrıntıya yer verilmezken, İranlı Generalin Suriye'de Hazreti Zeynep Türbesi'ni korumakta olduğu aktarıldı.

İranlı komutanın cenazesi Suriye'den başkent Tahran'a getirilip ardından doğum yeri olan ülkenin güneybatısındaki Ahvaz kentine götürüldü.

Tuğgeneral Dirisavi'nin cenaze töreninde, halkın yanı sıra bazı üst düzey Devrim Muhafızı komutanları da hazır bulundu. Tahran yönetimi, Suriye'de asker bulundurduğunu ret ederken Suriye ordusuna danışmanlık ve eğitim desteği verdiğini kabul ediyor.

Odatv.com
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.