You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

'Hükümet kanın akmasına engel olabilir'

'Hükümet kanın akmasına engel olabilir'

Posting Freak
'Hükümet kanın akmasına engel olabilir'
CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu açıklamasında, "El Nusra isimli silahlı grupların, Suriye'nin kuzeyinde sivillere yönelik katliam girişimlerinde bulunduğunu" söyledi.

Bu durumun oluşmasında hükümetin politikasının etkili olduğunu ifade eden Tanrıkulu, "AKP hükümeti, başta El Nusra olmak üzere sivillere yönelik katliamlara imza atan tüm silahlı gruplarla ilişkisini derhal kesmeli ve bunlara karşı tutum almalıdır" değerlendirmesinde bulundu.

Tanrıkulu, açıklamasında, "Suriye'ye silahlı grupların geçişine değil, insani yardımın aktarılmasına olanak tanınmalıdır" dedi.


3 Ağustos 2013
Cumhuriyet.com
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.