You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Hüda-Par'a kim destek veriyor

Hüda-Par'a kim destek veriyor

Administrator
Hüda-Par'a kim destek veriyor
[COLOR="#000000"]Kobani eylemlerinin ardından Doğu ve Güneydoğu’da başlayan PKK – Hüda-Par arasındaki çatışmaya İBDA’cılarda dahil oldu. İBDA’ya yakınlığıyla bilinen Adımlar Dergisi, HÜDA-Par Sözcüsü Sait Şahin ile yaptığı röportajda tarafını açıkladı.

Adımlar Dergisi şu ifadelerle HÜDA-PAR’a desteğini ilan etti, ’Öncelikle size ve şahsınızda şehid olan bütün gönüldaşlarımızın yakınlarına başsağlığı dileklerimizi iletelim. Allah şehâdetlerini kabul etsin kardeşlerimizin!.. Bu vesile ile İBDA’ya gönül vermiş ’Adımlar’ın ve bizim gibi düşünenlerin, Hüda Par’ın hemen yanında durduğunu da kaydetmiş olalım.’

Odatv.com
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.