You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Hitler'in ortaya çıkan korkunç planı

Hitler'in ortaya çıkan korkunç planı

Administrator
Hitler'in ortaya çıkan korkunç planı
Hitler'in ortaya çıkan korkunç planı
Hitler, yenilmeden önce İngiltere'yi silecek bombayı tasarlıyormuş

[Resim: 48101_hitler.jpg]


Nazi lideri Adolf Hitler'in Alman bilim insanlarına hazırlattığı gizli bir bombardıman silahının tasarımları açık artırmaya çıkarıldı. Uzmanlar, Hitler'in İngiltere'ye karşı düzenlenen bombardımanlarda kullanılmak üzere tasarlattığı 'sessiz dart' adlı hava aracının yüksek irtifada seyreden bir uçaktan bırakılmasının planlandığını belirtti. Tahrip gücü çok büyük olan birer tonluk bombaların yükleneceği sessiz uçaklar, havalandıktan sonra farkedilmeden İngiltere'ye gidecek ve her bir bombayı pike yaparak bir şehire bırakacaktı. Günümüzde ABD'nin yaptığı hayalet uçakları o yıllarda Hitler'in yapıp çizdiğini belirten uzmanlar, Hitler'in, İngiltere'nin bütün şehirlerini haritadan silmeyi kafasına koyduğu belirtiyor.

Adolf Hitler’in İkinci Dünya Savaşı sırasında yenilgiye uğramadan önce İngiltere'yi haritadan silecek bir bomba üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Hitler'in ABD'nin şu anda yaptığı hayalet uçakları o dönemde çizdiği belirlendi.
Posting Freak
Hitler'in ortaya çıkan korkunç planı
İnsandan sabun yapanlardan herşey beklenir..Hiç şaşırmadım doğrusu !..
Posting Freak
Hitler'in ortaya çıkan korkunç planı
ALİ_İRFAN yazdı:İnsandan sabun yapanlardan herşey beklenir..Hiç şaşırmadım doğrusu !..
Evet bunlardan herşey beklenir.
Anamın adı Hüsniye Ana
Babam Şah Üseyin kafası kopa
Horasan ilinden Karyağdı Ana
Kimseler bilemez Sultanım burada


[Resim: zohreanaxq1.jpg]
Senior Member
Hitler'in ortaya çıkan korkunç planı
ikinci dunya savasi sirasinda insanlarin birer kobay olup anatomi uzerinde deneyleri alman nazileri tarafindan calismalar olmustur bilimsel amacla olduklari tabiki yok soylenemez,
agir silahlar , uzun namlulu toplar,fuzeler (v2) gibi silahlar uzerinde bir cok deneyimleri de bulunmaktadir; Bir hatirlatma,ikinci dunya savasindan sonra Yalta antlasmasi ile dunya iki blok uzerinde kuruldu amerikan capitalizmi ve rusya sosyalizmi, Rusya sosyalizmi 1989 coktu ya amerikan kapitalizmi? 11/09/01? simdide kriz tipki 1929 larda yine amerika borsasinin cokusu gibi onumuzdeki senelerden daha neler bekleriz? savasmi??? yine bir dunya savasi olasiligi gecmisteki kadar gercek
Senior Member
Hitler'in ortaya çıkan korkunç planı
Ben Hitleri sevmesemde,şunu rahatlıkla söyleyebilirim.Yapılan çalışmalar gelecek için temel oluşturmuş ve bunun sonucunda modern tıp ilerlemiş ve bir çok rahatsızlığın tedavisi bulunmuştur.

Keza gene aynı şekilde kullanılan silahlar ve diğer balistik icatlar gelceğin savaş teknolojisin temelini oluşturmuştur.

Sonucu kötü olsa da olmasada sonuçta dünya tarihine ışık tuttuğunu düşünüyorum
Not:Hitlere destek ya da sempatizanlık yapmıyorumSmile
Ellerinde çıralarla gezen çıplak ayaklı körlere ihtiyacı var dünyanın”

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.