You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Her türbanlıyı Atatürk düşmanı görenler

Her türbanlıyı Atatürk düşmanı görenler

Posting Freak
Her türbanlıyı Atatürk düşmanı görenler
Bir türbanlı da neden Atatürk’ü sevmez onu da sen düşün! Önce Yarattığın nefreti sorgula eminim suçlamaya zamanın kalmayacak!

Hem dindar hem atasever oluşumu Atatürk yalakaları engelledi..

[COLOR="Indigo"]Hiç kimse kusura bakmasın, Atatürk heykelinin burnuna parmak kaldıran başına boynuzdan zafer işareti yapan birkaç imam hatip öğrencisini savunacak değilim. Böyle ergen radikal rövanşlar üzerinden Atatürk nefretine su taşıyan tedirgin kimliğe saygı duyacak da değilim elbet! Fotojenik saldırganlık sevmeme adabının onuruna yakışmaz!
İnandığım din heykel üzerinde çamur yoğurtacak kadar çapsız bir kültürü dayatmaz! Ben peygamberi putlaştırıp onun kalbinin sırtından dindarım diye amigoluk yapan dincilere de Atatürk heykelini yağlayarak suyundan kişisel cumhur mühendisliğine soyunan Atatürkçü yığına da paça yalayıcı yazılar yazmadan tepkimi koyarım!
Lakin bu fotoğraf üzerinden alın işte hepiniz busunuz diyen heykele traş yazarlara da birkaç sorum var! Panikten tutuşmuş kaleminiz 10 Kasım’da atasını ziyaret eden bir türbanlı öğrenciyi kokoş cumhuriyetçiliğiyle törenden kapı dışarı eden kadına neden kalkmadı! Atatürk adına replikler kusarak ilke üzerinden kapı dışarı edilen türbanlıları neden savunmadınız! Saygısızlığa tepki konusunda adil ol ki şimdi bir foto üzerinden kaşınan kafatasına derman olayım!
Devlet Kapitalizmine sosyal demokrasi diyen, içinde çokça devletçilik, doygun miktarda faşizm, şaşalı bir sıkımlık laiklik, sözde dindarlık, sıfır demokrasi, sıfır vicdan olan kenarımın egosunu Atatürk’ü sevmenin beş şartı olarak nitelendiren kitleye neden tepkinizi bu kadar haşince koymadınız azizim! Bol bol Atatürk heykeli, Atatürk kavşağı, Atatürk Stadı’
Atatürk’ün Manisa’ya gelişinin bilmem kaçıncı günü, Atatürk’ün gölgesi dağa vuruyormuş onun kutlaması, Atatürk’ün çay bahçesinde gazoz içmesinin ay dönümü eyvallah da bunlar ne işe yarar diye sormaz mısın?
Ne işe yarar valinin, ordu komutanının, belediye başkanının galeriden motoru ısınmamış üstü açık cipleriyle trafiğe kapatılmış yolda protokol turları atmalarına yarar! Ha bir de Atasına saygı duyup kutlamaya gelmiş bir örtülünün hadi oradan bu kılıkla ne Atatürk’ü diyen kitle karşında ne kadar ezik olduğunu gösteren şipşak habercilerin ekmeğine yarar! Atatürk’le arama mesafeyi sen biçtin çıkan sonuca da katlanacaksın azizim! Hoş bu sonuç böylesi nahoş bir saygısızlığı da tetiklemez! Lakin bir türbanlı da neden Atatürk’ü sevmez onu da sen düşün! Önce Yarattığın nefreti sorgula eminim suçlamaya zamanın kalmayacak!


Esra Elönü
18.02.2012
Kaynak: Haber 7
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler
Posting Freak
Her türbanlıyı Atatürk düşmanı görenler
Pişkinliğin bu kadarı.

Bir kere türbanı niçin tatıyorsunuz. Dini bir zorunluluk mu ? Yoksa , bir siyasi partizanlığınızı belirtmek için mi ?

Din ile Yobazlığı bir birine karıştırmayın. Atatürk dini siyasete alet edilmemesi için Laiklik ilkesini getirmiştir. Din siyasete alet etmek isteyenlerin gocunduğu bir derdi var ki Atatürk ü dinsiz bir devlet adamı olarak anlatıyor ve öğretiyor yobaz gençliğe.

Neden ,imam hatip okuyan bir insan Atatürk ten nefret eder ?

İnsanları ikiye böldünüz. Dindar olan , Atatürkçü olan diye. Atatürk ü seven ve inanan insanları dinsiz olarak anlatan dini siyasete alet etmek isteyen asıl dinsiz olan insanlar yüzünden bu gençler Atatürk ten nefret ediyor ve sevmiyor.

Atatürk ün kimseye ihtiyacı yoktur. İhtiyacı olan bizleriz. Atatürk ün bizim için yaptıklarını görmeyecek kadar nankör olan insanlar bir gün kazdığı kuyuya kendileri düşecekler.
[COLOR="Green"][SIZE="5"]
Atatürk dediler adıma benim
İkrarımı verdim Ali’dir Pirim
Mürşidim Zöhre Ana posta vekilim
Latince yazısını dilden dökerim

Çanakkale içinde aynalı çarşı
Askerimi düzdüm Yunan’a karşı
Üseyin kafası mızrakta başı
Deniz kenarında Mehdi duacı

BİLDİREN ; PİR ZÖHRE ANA
[/COLOR]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.