You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Havalimanında inanılmaz uyarı

Havalimanında inanılmaz uyarı

Administrator
Havalimanında inanılmaz uyarı
[COLOR="#000000"]Apronda deve kesilmesi, THY uçaklarının dijital eğlence sistemine Kuran uygulaması yüklenmesinin ardından sivil havacılık alanındaki gerici uygulamaların adresi bu kez İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nın (ISG) erkek tuvaletleri oldu. Kısa bir süre önce asılan "uyarı" levhalarında "kabir azabının çoğunun ayakta idrar yapmaktan kaynaklandığı" yönünde ifadeler yer aldı.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nın erkek tuvaletini kullanan yolcular inanılmaz bir "uyarıyla" karşılaştılar. Bir yolcu tarafından fotoğrafı çekilen levhada şu ifadelere yer verildi:

"Peygamber Efendimiz (Sallallahu Teala Aleyhi ve Sellem) buyuruyor. İdrar sıçramasından kaçının, çünkü kabir azabının çoğu idrar sıçramasından kaçınmayıp, elbiselerini kirletmelerinden meydana gelmektedir. Ayakta yapma! Mesanede taş oluşturma, İltihaba yol açma, Prostata kurban olma"

ISG YETKİLİSİ: SAKINCASI MI VAR?

soL'un ulaştığı Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan bir yetkili, "Levhalar havalimanı yetkilileri tarafından mı asıldı" sorusuna yanıt vermekten kaçınırken "Peygamber efendimizin sözü yazılmış bir sakıncası mı var" şeklinde tepki gösterdi. "Sağlıkla ilgili bir uyarı yazıyor. Önemli olan insanların bunu öğrenmesi" diyen yetkili, durumun haber değeri taşımadığını ileri sürdü.

[Resim: afis.jpg]

odatv.com
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana
Son Düzenleme: 03/11/2014, 20:13, Düzenleyen: SuLTann.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.