You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Guti: Türkiye' yi seviyorum, Türkler’i sevmiyorum

Guti: Türkiye' yi seviyorum, Türkler’i sevmiyorum

Posting Freak
Guti: Türkiye' yi seviyorum, Türkler’i sevmiyorum
Guti: Türkler’i sevmiyorum

[Resim: 25.jpg]

Beşiktaş’ın İspanyol yıldızı Guti’nin kaza yaptığı gece karakolda büyük olaylar çıkardığı ortaya çıktı.
Beşiktaşlı futbolcu Guti'nin götürüldüğü karakolda “Türkiye'yi seviyorum ama Türkler'i sevmiyorum dediği öğrenildi.

Beşiktaş’ın İspanyol futbolcusu Guti Hernandez, Arnavutköy sahil yolunda ters yöne girince İETT otobüsünü son anda fark ederek direksiyonu kırınca kaza yapmış ve ölümden dönmüştü. Olay yerine gelen polislerin yaptığı alkol testinde İspanyol asıllı futbolcunun 2,71 promil alkollü olduğu ortaya çıktı. Agresif tavırları ile zorluk çıkaran Guti, Türkiye ve İspanya’da tartışmaların odağındaki isim oldu.
Polisin olay gecesi tuttuğu resmi alkol raporunda Guti’nin 2,71 promil alkollü olduğu açıkça belirtiliyor. Üstelik raporun altında o kadar alkollü olmadığını iddia eden İspanyol asıllı futbolcunun da imzası var.
HAKARETLER TUTANAKLARA KAYDOLDU
Ancak Guti’nin agresif tavırları karakolda da devam etti. İfadesini almak isteyen polis memurlarına küfür ve hakaret eden İspanyol yıldız, polislere zor anlar yaşattı. Polis memurları ise Guti’nin tüm hakaretlerini tutanaklara kaydetti. Tutanaklara Guti’nin karakolda yaptığı ilginç konuşmalar da girdi.
TÜRKLERİ SEVMİYORUM
İddialara gire Guti, “Türkiye’yi seviyorum ama Türkleri sevmiyorum. Bırakın beni Madrit’e döneceğim” dedi. Karakolda bir hayli sıkılan Guti ifadesini alan polis memurlarına “Alın şu kredi katını. Zarar neyse alın da beni bırakın” dedi.
Guti, kazanın ardından götürüldüğü karakolda alkolden burnunun ucunu görecek halde değildi. Ölçümlerde de 2.71 promil alkollü çıktı.
"Atatürk büyüktür, ruhu Ali’ dir"

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.