You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Member
Güneş ve Rüzgar
[COLOR=#141414][FONT=Segoe UI]GÜNEŞ VE RÜZGAR

[COLOR=#141414][FONT="Segoe UI"]Güneş ve Rüzgar hangisinin daha güçlü olduğu konusunda tartışırlar.
[COLOR=#141414][FONT="Segoe UI"]Ve Rüzgar "Sana benim daha güçlü olduğumu kanıtlayacağım" der.
[COLOR=#141414][FONT="Segoe UI"]"Şuradaki yaşlı adamı görüyor musun hani şu üstünde palto olan. Bahse girerim o paltoyu üstünden senden çok daha çabuk söküp alabilirim."
[COLOR=#141414][FONT="Segoe UI"]Bu denemeye razı olan güneş bir bulutun arkasına gizlenir ve rüzgar bir fırtına gücüyle esmeye başlar. Ancak rüzgar şiddetini ne kadar artırırsa yaşlı adam da paltosuna o kadar sarınır. Sonunda rüzgar pes edip durulur ve güneş bulutun arkasından çıkarak yaşlı adama sıcacık gülümser. Bunu gören yaşlı adamın yüzünde bir hoşnutluk ifadesi belirir ve paltosunu çıkarır.
[COLOR=#141414][FONT="Segoe UI"]İddiayı kazanan Güneş Rüzgara;

[COLOR=#141414][FONT="Segoe UI"]"Dostluk ve Naziklik her zaman haşinlik ve zorbalıktan daha güçlüdür." der.
CAN ERZİNCANLI
Son Düzenleme: 11/08/2021, 13:08, Düzenleyen: Erzincanlı.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.