You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Gül'ün Diyarbakır kararı

Gül'ün Diyarbakır kararı

Posting Freak
Gül'ün Diyarbakır kararı
[FONT=Courier New] ]Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün kulak rahatsızlığı nedeniyle Diyarbakır gezisi ertelendi.

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün kulağındaki rahatsızlığın tekrarlaması ve 15 günlük tedaviye başlanması nedeniyle Diyarbakır'a yapmayı düşündüğü seyahati ertelediğini bildirdi.

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamada, Gül'ün, 2006 yılı Mart ayında Tunus seyahati sırasında bir kulak rahatsızlığı geçirdiği ve tedavi gördüğü anımsatıldı.

Gül'ün bu rahatsızlığının yeniden tekrarlaması üzerine doktorlarının 15 gün sürecek bir tedaviye başladığı ve bu süre içerisinde uçağa binmemesini istediği belirtilen açıklamada, 'Bu nedenle Sayın Cumhurbaşkanımız, çok istemelerine rağmen, Kurban Bayramı'nda Diyarbakır'a yapmayı düşündükleri seyahati ertelemek durumunda kalmışlardır' denildi.
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler
Posting Freak
Gül'ün Diyarbakır kararı
Hatırlarsanız cumhurbaşknının Diyarbakır'ı Kurban bayramında ziyaret edeceği haberleri basında yer almış bunun üzerine köşkten yalanlama haberi gelmişti.
"Şimdi de ziyaret edecekti ama kulağı rahatsızlandı." deniyor.
Birileri kulaklarını çok çınlattı ellam.

"İlim Çin'de de olsa gidip alınız."- Hz. Ali.

"İlimden gidilmeyen yolun sonu karanlıktır."- Hacı Bektaşi Veli.

"Hayatta en hakiki mürşit ilimdir." -Atatürk.


Söz bir, söyleyen bir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.