You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Gül-Bush görüşmesi 18.10’da 08.01.08

Gül-Bush görüşmesi 18.10’da 08.01.08

Posting Freak
Gül-Bush görüşmesi 18.10’da 08.01.08
Bugün ABD Başkanı Bush ile görüşecek olan Cumhurbaşkanı Gül, iki ülke ilişkililerinin dünyaya etkisinin büyük olduğunu belirtti.
....................

Bugün ABD Başkanı Bush ile görüşecek olan Cumhurbaşkanı Gül, iki ülke ilişkililerinin dünyaya etkisinin büyük olduğunu belirtti.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, bugün Türkiye saati ile 18.10’da ABD Başkanı Bush ile görüşecek.

Cumhurbaşkanı Gül, ABD’nin başkenti Washington’da, dün ABD ve Türkiye Merkez Bankaları işbirliği ile açılan, "20. Yüzyıl Türk Ressamları Resim Sergisi’ni" gezdi.

Washington’daki resmi temaslarına başlayacak olan Gül, serginin bulunduğu Federal Merkez Bankası’na, Dışişleri Bakanı Ali Babacan ve Türkiye’nin Washington Büyükelçisi Nabi Şensoy ile birlikte geldi.

Gül’ü, ABD Merkez Bankası Başkan Yardımcısı Donald Kohn kapıda karşıladı. Kohn, ev sahibi olarak Cumhurbaşkanı Gül’e sergiyi gezdirirken, ikili zaman zaman resimler hakkında bilgi alışverişinde de bulundu. 18 Ocak’a kadar açık kalacak olan sergide, 25 Türk ressamın 35 tablosu yer alıyor.
[Resim: 114ld.jpg]Ben göremem daha uzun boyunu
Ahret derler kısaltamam yolunu
Bugün Sahı Merdan sarsın oglunu
Yetis Ya Üseyin baban gidiyo

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.