You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Greenpeace: Çözüm rüzgar ve güneşte

Greenpeace: Çözüm rüzgar ve güneşte

Posting Freak
Greenpeace: Çözüm rüzgar ve güneşte
Greenpeace Akdeniz İklim ve Enerji Kampanyası Sorumlusu Korol Diker, yaptığı açıklamada, güneş ve rüzgar gibi yenilenebilir enerji kaynaklarının maliyetinin nükleer enerjiden çok daha düşük olduğunu belirtti, "Bu enerji kaynakları nükleer enerjiye kıyasla 5-6 kat daha fazla istihdam imkanı sağlarken, enerji maliyeti de son derece ucuza geliyor" dedi

Rüzgar enerjisinden yararlanmakta ABD ve Almanya'nın başı çektiğini, güneş enerjisinden yararlanma konusunda ise İspanya'nın birinci sırada olduğunu anlatan Diker,Hükümetin, nükleer enerji yatırımı için uğraşmaktan vazgeçip bir an önce temiz ve ucuz enerji kaynaklarına yani güneş ve rüzgara yönelmesi gerektiğini ifade etti.
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.