You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Google Yeniden Değerlendirme

Google Yeniden Değerlendirme

Administrator
Google Yeniden Değerlendirme
Web siteniz arama sonuçlarından bir anda kaybolduysa, hak ettiğiniz yerde olmadığınızı düşünüyorsanız ve Google kalite kurallarına ( https://www.google.com/support/webmaster...5769&hl=tr )uyduğunu düşünüyorsanız web siteniz için tekrar değerlendirme yapabilirsiniz.

Sitenizde oluşan hosting kesintileri, adınıza yapılan çöp backlink çalışmaları, adınıza eklenen hacklinklere ve diğer her türlü yanlış anlamaya karşı Google’a bildirim yapabilirsiniz.

Aşağıdaki linkten direk Google editörleri ile bağlantı kurabilir ve durumu anlatabilirsiniz.

https://www.google.com/webmasters/tools/...tion?hl=tr

Tekrar değerlendirme yaparken önemli bir nokta var. Olayı samimi ve içten bir dille anlatmanız gerekiyor. Tamamen doğru şekilde anlattığınız takdirde editörler sitenizi inceleyip gerekli düzenlemeleri Google’da gerçekleştirecek. Bir web sitesi için tekrar değerlendirme formu yolladığınızda, ortalama 1 hafta içerisinde sonuç bulmaktadır. Aynı zamanda sizden kaynaklı bir sorun varsa bu sorunu çözdükten sonra başvuruda bulunmanız samimiyetinizi de gösterecektir. Bu sorunu düzelttiğinizi de bildirimde belirtmeniz faydalı olur.

kaynak:seohocasi.com

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.