You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Google`da işgücü tasarrufu

Google`da işgücü tasarrufu

Administrator
Google`da işgücü tasarrufu
Google`da işgücü tasarrufu[Resim: www.zohreanaforum.com]

Dünyanın en gözde arama motoru Google, istihdam ettiği sözleşmeli çalışanlarının büyük bir kısmını işten çıkarmayı planlıyor.

REFERANS GAZETESİ

İnternet devi Google'ın sözcüsü Jane Penner, küresel mali kriz derinleşmeye başlamadan önce şirketin sözleşmeli çalışanlarının sayısını önemli ölçüde azaltmayı düşüdüklerini açıkladı.

Google'ın halihazırda yaklaşık 10 bin sözleşmeli ve eylül sonu itibariyle 20 bin 123 kadrolu çalışanı bulunuyor. Google'ın da merkezinin bulunduğu ve Apple, HP, Yahoo gibi devlerin yer aldığı dünya teknoloji piyasasının kalbi Silikon Vadisi'nde işten çıkarılanların sayısı ise 140 bini aştı. [Resim: www.zohreanaforum.com]
"ilmin sözü Ali'dir..."Zöhre Ana...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.