You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Gırgır’dan Gezi Parkı’a destek

Gırgır’dan Gezi Parkı’a destek

Posting Freak
Gırgır’dan Gezi Parkı’a destek
Taksim Gezi Parkı direnişine destek veren Gırgır dergisi, İstanbul Taksim Gezi Parkı’nda ve İzmir Gündoğdu Meydanı’nda ücret siz olarak dağıtıldı.
Erdoğan’ın Gezi Parkı eleştirilerini kapağına taşıyan Gırgır dergisinin bu haftaki kapağında gaz maskesi takan Erdoğan vardı. ’Leş gibi özgürlük kokuyo’ başlığının kullandığı dergi, sosyal medyada payalaşım rekoru kırmıştı.
Halkın direnişini destekleyen Gırgır dergisi, kendisine gaz sıkan, orantısız güç kullanan polise karşı ’orantısız zeka’ kullanan vatandaşları desteklemek için ücretsiz olarak dağıtıldı.
Kurulan alandan Gırgır dergisi almaya gelen vatandaşlar para vermek isterken, ücretsiz dağıtım olmasının açıklanmasının ardından teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdi.
Gırgır dergisi Taksim Gezi Parkı’nda 15 bin adet, İzmir Gündoğdu Meydanı’nda ise 5 bin adet dağıtıldı.


Gırgır?dan Gezi Parkı?a destek | Sözcü Gazetesi
Benden evvel ben oldum
Beni bende ben buldum
Sahralara indim durdum
Bana Ali dediler

Merdan idim dirildim
Her bedene verildim
Kırk Kapı dört makamda
Öldüm öldüm dirildim.

Mürşit Zöhre Ana..

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.