You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Genelkurmaydan Peşmergeye yardım açıklaması

Genelkurmaydan Peşmergeye yardım açıklaması

Administrator
Genelkurmaydan Peşmergeye yardım açıklaması
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’ndan öğle saatlerinde, ’Peşmerge’nin Kobani’ye geçmesi için yardımcı oluyoruz’ sözlerine Genelkurmay’dan bir değerlendirme geldi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun Suriye'deki Kobani bölgesine geçmek için Peşmerge'ye izin verildiği açıklaması üzerine gözler Genelkurmay Başkanlığı'na çevrildi. Genelkurmay Başkanlığı ise bu konudaki sorular üzerine Dışişleri Bakanlığı'nı işaret etti.

Genelkurmay Basın Daire Başkanı Tuğgeneral Ertuğrul Gazi Özkürkçü Hürriyet'e yaptığı açıklamasında, "Bu konunun muhatabı biz değiliz. Açıklama Dışişleri Bakanlığı tarafından yapıldığı için konuya ilişkin soruların Dışişleri Bakanlığı'na sorulması gerekir" dedi.

Odatv.com

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.