You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Fotoğrafı HDR (High Dynamic Range) yapma

Fotoğrafı HDR (High Dynamic Range) yapma

Administrator
Fotoğrafı HDR (High Dynamic Range) yapma
Elinizdeki bir fotoğrafı nasıl HDR (High Dynamic Range) hale getirirsiniz? Bu video ile çekmiş olduğunuz herhangi bir fotoğrafı temel Photoshop bilginiz ile hdr hale getirebilirsiniz.

Cenk Akyıldız'a teşekkür ederim harika bir video.

Photomatix programını indirmek için tıklayınız.

[VMEO]14112725[/VMEO]
Posting Freak
Fotoğrafı HDR (High Dynamic Range) yapma
donanma44 keşke başta photomatrix diye bir programı daha indirmemiz gerektiğini yazsaydın.
bilgin için teşekkür ederiz...
Kelimelerim sistem hatasından yanlış yerden ayrılıyor...

“Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.”
[Resim: imza3cp.gif]


Özü bitmiş, gümanı pak olmamış,şeytana tapmış, nefsi çıkarı için arayıpta birşey bulamamış, kuyruk acısı varsa,Derviş Muhammed'in de dediği gibi" bir kılını çektiyse" Zöhre Ana, onu değerlendirmek ister aklısüre.Ehlibeyt'in meyvası bitmez, dalı budağı kurumaz,sen ne kadar kezzap dökersen dök, O'nun Zemzem çeşmesi ALİ'dir

Derviş'in HAK kelamını can kulağıyla dinliyebliyorsan yeter,firdevs bağından bir gül alabiliyor musun,O'nun ibadetine,saldığı yola,yaşatmak istediği güzelliğe canı gönülden yürüyebiliyorsan en büyük mutluluk budur.
(Pir Zöhre Ana)
Administrator
Fotoğrafı HDR (High Dynamic Range) yapma
alikulu yazdı:donanma44 keşke başta photomatrix diye bir programı daha indirmemiz gerektiğini yazsaydın.
bilgin için teşekkür ederiz...

Sevgili can programı indirebileceğiniz linki mesaja ekledim. Güle güle kullanın...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.