You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Fethullah gülen'in evine saldırmak için ömer olmak lazım !..

Fethullah gülen'in evine saldırmak için ömer olmak lazım !..

Administrator
Fethullah gülen'in evine saldırmak için ömer olmak lazım !..
Bazı internet sayfalarında, Gezi Parkı’ndan hareketle yapılan eylemlerin bir benzerinin Fethullah Gülen Hocaefendi’nin ikamet ettiği adreste yapılacağına ve kendisinin de protesto edileceğine dair haberler yayınlandı.

[Resim: 3.jpg]

Ömer bin Hattab da, Mekke Müşrikleri tarafından Hz. Peygamberi öldürmesi için görevlendirilmişti. Ömer, "Göklerde ve yerde ne varsa Allah'ı tesbih etmektedir..." Ayetini duyarak müslüman olmuştu.

Sayın Gülen'in; “Darılma Yok, Dayanma Var!” başlıklı sohbetinde “Hani sizin belki de çapulcu diyeceğiniz birkaç tane. O tabiri de kullanmayın. Kim bilir sizin öyle diyeceğiniz insanlar bir gün o levsiyattan sıyrılacak, nice yerlerde ne türlü kahramanlıklara imza atacaklardır” öngörüsü gerçekleşmek için kendisine yol arıyor...

Düşünebiliyor musunuz; adaletiyle tüm dünyaya nam salan İslam Halifesi Hz.Ömer (ra), İslam Peygamberi Hz. Muhammed (SAV)'i öldürmek için gelen istikbalin sahabesi...

Efendim, hiç merak buyurmayınız. Şimdiye kadar muhterem Fethullah Gülen Hocaefendi’nin huzuruna, başka bir maksatla gelinmeyeceği için, hep sohbet dinlemek ve ilim meclisinden istifade etmek isteyen insanlar geldiler; biz de teşrif edenlere geleneksel misafirperverliğimizin gereği olarak ikramlarda bulunduk. Hazreti Mevlâna’nın yolunda yürüyoruz; dolayısıyla kapımız ve bağrımız herkese açıktır. Elhamdulillah, çay türü ikramlarımız da her zaman mevcuttur.

Hakaret etmemek şartıyla düşünce ve düşünceyi ifade özgürlüğü bizim de her zaman desteklediğimiz bir haktır. Kanunların çizdiği çerçevede ve gerekiyorsa resmi yetkililerden izinle herkes bu hakkı kullanabilir. Meseleyi kin ve nefret söylemine, kavga ve şiddet zeminine çekebilecek kimselerin muhatabı ise emniyet güçleridir. Bulunduğumuz kasaba da asayiş ve huzuru ile meşhur, emniyet güçlerinin hukuksuzluğa asla taviz vermediği bir yerdir.

Dolayısıyla, endişe ve merak edecek bir durum asla söz konusu değildir.

KAYNAK:

http://www.iftiralar.org/fethullah-gulen...lazim.html

http://www.yerelgundem.com/yazarlar/yusu...lazim.html
Administrator
Fethullah gülen'in evine saldırmak için ömer olmak lazım !..
Resmi tarihte anlatılanlara göre halife Ömer Hz.Muhammed'i öldürmek için evine gidecektir...

Şimdi bu haberden anladığım :

Emekli vaiz peygamber oluyor, onun evine protestoya gidenler de o dönemin kafirlerinden, bebek katili olan halife Ömer oluyor.

Güzel betimleme !..
Posting Freak
Fethullah gülen'in evine saldırmak için ömer olmak lazım !..
[COLOR=#0000cd] yakın zamanda Tayyip milleti tutuklattıyordu devlete saldırılacak Başbakana saldırılacak diye şimdide bu durum fettullah gülene sıçradı harika ozaman kimi tutuklayacaklar.

Tüm Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarını tutuklayacaklar heralde işte ozaman elmi yaman beymi yaman görürsünüz.
Bir ismim Bektaş bir ismim Ali
Bir ismim Mustafa Kemal'im teni
Bozatlı Hızırdır vallaha Piri
Bir ismim Muhammet Mekkede yeri.

ZÖHRE ANA

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.