You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Esir düşen IŞİD'liler böyle yalvardı!

Esir düşen IŞİD'liler böyle yalvardı!

Administrator
Esir düşen IŞİD'liler böyle yalvardı!
Irak'ta IŞİD'le çatışan peşmerge güçlerinin 3 IŞİD militanını esir aldığı görüntüler yayınlandı.

Musul'un Rabia nahiyesi ile Mahmudiye köyünün IKBY Peşmerge güçlerinin kontrolüne geçtiği bildirildi. Irak'ta IŞİD militanlarıyla karşı karşıya gelen Peşmerge güçleri yoğun çatışmaların ardından bazı bölgelerin kontrolünü sağladı ve IŞİD militanlarını esir aldı. Peşmerge'nin esir aldığı 3 IŞİD militanının görüntüsü yayınlandı.

[Resim: 49038.jpg]

Görüntülerde Peşmerge askerlerinin 3 IŞİD militanını çatışmalar sırasında esir aldığı ve IŞİD militanlarının Peşmerge askerlerine "bir şey yapmadık bizi serbest bırakın" diye ikna etmeye çalıştığı görülüyor.

Militanlar Peşmerge'ye bağlı askerler tarafından daha güvenli bir bölgeye alınıp tutuklandı.

Video görüntüsü:

Esir düşen IŞİD'liler böyle yalvardı! haberi

internethaber.com/esir-dusen-isidliler-boyle-yalvardi-726386h.htm
Administrator
Esir düşen IŞİD'liler böyle yalvardı!
Bu Allah'sız Işidçiler sadece güce taparlar. Yarın bu örgütten daha güçlü bir örgüt çıktığında onların kanunlarına uyacaklardır. Eminim ki içlerinde bu vahşetlere karşı olanlarda vardır. Ama korku ve baskı bu insanları iyice insanlıktan uzaklaştırıyor.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.