You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ergenekon'da 4 tahliye!

Ergenekon'da 4 tahliye!

Posting Freak
Ergenekon'da 4 tahliye!
Ergenekon'da 4 tahliye!

Tutuklu sanıklar Yalazangil, Akfırat, Kutlu ve Çağlar'ın tahliyelerine karar verildi.
[Resim: 66.jpg]
[Resim: ergenekonsilivri1003.jpg]
''Ergenekon'' davasında tutuklu 31 sanıktan 4'ünün tahliyelerine karar verildi.

İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada mahkeme heyeti, tutuklu sanıklardan Mete Yalazangil, Mehmet Adnan Akfırat, Ali Kutlu ve Murat Çağlar'ın, dosya kapsamı, delil durumu, sevk maddeleri ve suç vasıflarının değişme ihtimalini dikkate alarak, tahliyelerini kararlaştırdı.

Mahkeme heyeti, duruşmanın, heyetin yıllık izne ayrılacak olması, yargılanmasına başlanacak olan bu dosyayla birleştirme talepli ''Ergenekon'' soruşturmasının ikinci iddianamesine ilişkin dosyanın inceleme ve işlemleri dikkate alınarak, zorunlu olarak 3 Ağustos Pazartesi günü saat 09.30'a bırakılmasına karar verdi.
"Atatürk büyüktür, ruhu Ali’ dir"

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.