You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Erdoğan'ın korumalarına ABD'de büyük şok

Erdoğan'ın korumalarına ABD'de büyük şok

Administrator
Erdoğan'ın korumalarına ABD'de büyük şok
BM Genel Kurulu'na katılmak için New York'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaldığı otelin önünde Expose isimli bir grup, protesto gösterisi yaptı.

Üzerinde "hırsız var" tişörtü bulunan göstericilere Erdoğan'ın korumaları müdahale etmeye kalkıştı.

Ancak korumalar ABD'de olduğunu unutmuştu.

Erdoğan'ı protesto etmek için bekleyenlere korumalar müdahale edince göstericiler olay yerinde bulunan polislerden yardım istedi.

Grup, polisin korumalara müdahale etmesiyle kurtuldu.

Neye uğradıklarını şaşıran korumalar polisin uyarısı üzerine geri çekilmek zorunda kaldı.

Korumalar geri çekilirken göstericilerin "Baş hırsızın adamlarına bak. Burayı Türkiye mi sandınız" diye bağırdı.

İşte o anlar:

Erdoğan'ın korumalarına ABD'de büyük şok - ODATV Video


Erdoğan’ın korumalarıyla ABD polisi arasında arbede

Erdoğan’ın korumalarıyla ABD polisi arasında arbede - HürriyetTV Haber


POLİS, ERDOĞAN'IN KORUMASINI GÖZALTINA ALMAK İSTEDİ

Erdoğan’ın yeğeni Ali Erdoğan’ın da aralarında bulunduğu yakın korumalar ile protestocular arasında sözlü sataşmalar ve küfürleşmeler yaşandı. Korumaları protestocuların çevresinden uzaklaştırmak isteyen New York polisi ile korumalar arasında da arbede çıktı.

Erdoğan’ın yakın koruma amirlerinden birinin, New York polislerine elle müdahale etmesi, yaşanan itiş kakışı görüntüleyen bir Amerikalının da eline vurarak makinasını düşürmesine yol açmasının ardından, New York polisi yakın koruma amirini gözaltına almak istedi. Türk korumalar ile Amerikalı polisler arasında sık sık tansiyonu yüksek gerginlikler yaşandı.

odatv.com

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.