You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Erdoğan'a BM'de büyük şok

Erdoğan'a BM'de büyük şok

Administrator
Erdoğan'a BM'de büyük şok
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD’nin New York kentinde Birleşmiş Milletler (BM) 69. Genel Kurulu kapsamında, BM İklim Zirvesi'nin açılış toplantısına katıldı. Burada konuşma yapan Erdoğan, BM Genel Sekreteri Ban Ki-mun'un davetiyle gerçekleştirilen ve 120'den fazla devlet ve hükümet başkanının katıldığı İklim Zirvesi'nde Türkiye'nin taleplerini ve iklim değişikliği ile mücadelede ortaya koyduğu hedefleri anlattı.

Erdoğan'ın konuşmasını yaptığı sırada salonun boş olması günün konusu oldu. Sosyal medyada çok sayıda kullanıcı aynı salonda Obama'nın konuşma yaparken fotoğrafıyla kıyaslama yaparak 'Erdoğan mı dünya lideri' diye sordu.

İŞTE ÇOK KONUŞULAN O İKİ FOTOĞRAF:


OBAMA KONUŞURKEN SALON:

[Resim: bytpvlmceaa2s1c_jpg_large.jpg]


ERDOĞAN KONUŞURKEN SALON

[Resim: bytpv1mceaazfpz_jpg_large.jpg]

ODATV.COM

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.