You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Erbakan, Erdoğan'ı kızdıracak ..

Erbakan, Erdoğan'ı kızdıracak ..

Posting Freak
Erbakan, Erdoğan'ı kızdıracak ..
Erbakan, Erdoğan'ı kızdıracak

Erdoğan "AKP diyen edepsizdir" dedi. Erbakan da mikrofonu eline aldı, sanki inadına der gibi tüm konuşması boyunca AKP dedi.


[COLOR=#990000]Tayyip Erdoğan, partisinin adının "AK Parti" olduğunu belirterek, geçen hafta yaptığı grup konuşmasında "Partimize 'AKP' diyenler edepsizlik yapıyor" demişti... Dün Erdoğan'ın hocası Necmettin Erbakan AKP'lilerin de olduğu bir toplantıda, üzerine basa basa "AKP" diyerek partiyi eleştirdi...

“AKP BİZİM EVLATLARIMIZDIR

AKP'nin 6 yıldır iş başında olduğunu anımsatan Erbakan, “AKP bizim evlatlarımızdır. Onlar hakkında yaptığımız tenkitleri şefkatimizden yapıyoruz. Dikkatlerini çekmek için. Ne yaptıklarını bilmiyorlar” diye konuştu.

[COLOR=#990000]AKP İKTİDARI YOKSULLARI ARTIRDI
[COLOR=#990000]
Türk halkının aç, fakir ve işsiz bırakılmak istendiğini savunan Erbakan, AKP iktidarı döneminde açlık sınırı altındaki vatandaşların sayısının azaldığını ancak yoksulluk sınırı altındaki vatandaşların sayısının arttığını belirtti.

İşsizlikteki artışa dikkati çeken Erbakan, “Gerçekte milletin büyük kısmı varoşlarda çöplüklerden yiyecek topluyor” diye konuştu.
Anamın adı Hüsniye Ana
Babam Şah Üseyin kafası kopa
Horasan ilinden Karyağdı Ana
Kimseler bilemez Sultanım burada


[Resim: zohreanaxq1.jpg]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.