You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ekmekten fare çıktı!

Ekmekten fare çıktı!

Posting Freak
Ekmekten fare çıktı!
Ekmek alan bir kişi manzarayı görünce şoke oldu!

Kuzey İrlanda'da 2007 yılında bir süpermarket müşterisinin satın aldığı ekmeğin içinden fare leşi çıkmasının ardından ekmeği üreten fırın para cezasına çarptırıldı.

İngiliz basınında yer alan habere göre, Kuzey Anthrim mahkemesinde görülen davada, hakim D Hyndman and Son Ltd ekmek fabrikasını olaydan sorumlu tutarak, 1000 sterlin (2500 TL) para cezasına çarptırdı.

Ekmek fabrikasının avukatları, ürünlerinin içinden fare çıkmasının şirketi şoke ettiğini belirterek, 60 yıldır faaliyet gösteren ve şimdiye dek hiçbir şikayete maruz kalmayan şirkete "sabotaj" olasılığını gündeme getirdiler.

2007 Noel'inde süpermarketten aldığı ekmeği eve getiren müşteri, paketi açtıktan sonra ekmeğin içinde fare leşini görünce hemen yetkililere şikayette bulunmuştu.
Son Düzenleme: 11/06/2009, 13:55, Düzenleyen: haydarsultan.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.