You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ehlisünnet Barbaros Şansal'a mikrofon uzattı

Ehlisünnet Barbaros Şansal'a mikrofon uzattı

Administrator
Ehlisünnet Barbaros Şansal'a mikrofon uzattı
İslami yayınlarıyla dikkat çeken Ehlisünnet Tv’nin muhabiri, Terzi Yamağı Barbaros Şansal’a İstiklal Caddesi’nde mikrofon uzattı. IŞİD konusun da sorduğu sorulara Şansal’dan aldığı yanıtlar üzerine [COLOR="#000000"]Ehlisünnet Tv’nin muhabirinin kafasının karıştığı görüldü. Şansal IŞİD ile ilgili ne düşündüğünün ikinci kez sorulması üzerine verdiği yanıtta LGBT’lerin sabrının zorlanmaması gerektiğini söyledi.

IŞİD’in ne yapmak istediğini soran muhabire Şansal, ’Bence direkler arası bir tiyatro, ciddiye almıyorum onları’ deyince IŞİD’in insan katlettiğini hatırlatan muhabir , Şansal’ın ’Onu katlettirenlere söyleyeceksin’ demesi üzerine ’Şifreli konuşuyorsunuz ama’ dedi.

Türkiye’nin şeriatla yönetilmesi konusunda Şansal’a ne düşündüğünü soran muhabir, Şansal’ın ’Asla istemiyorum, şeriat insan inisiyatifine kaldığı zaman şer'e dönüşür, bunu yapacak merci bugün Türkiye'de mevcut değildir’ yanıtının üzerine ’Evet, doğru söylüyorsunuz’ diyerek onay verdi.

İşte o sokak röportajı: İzlemek için tıklayınız...

Ehlisünnet Barbaros Şansal'a mikrofon uzattı kafası karıştı
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.