You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Edip Başer: 'Türkiye terörist devlet'

Edip Başer: 'Türkiye terörist devlet'

Administrator
Edip Başer: 'Türkiye terörist devlet'
[COLOR="#000000"]Ulusal Kanal’da Gülgün Feyman Budak’ın programına konuk olan emekli Orgeneral Edip Başer, Türkiye’nin IŞİD’e verdiği destek nedeniyle dünyada [COLOR="#000000"]’terörist devlet’ gibi görüldüğünü söyledi.

Emekli Orgeneral Edip Başer, Ulusal Kanal’da Gülgün Feyman Budak’ın ’Gündem Özel’ programına konuk oldu. Edip Başer, ’Çözüm Süreci’, IŞİD, PKK ve Türkiye’nin Suriye politikasına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Daha önce PKK’ya karşı kurulan Türkiye-ABD ve Irak arasındaki üçlü koalisyonun başında bulunan Orgeneral Başer, Türkiye’nin IŞİD’e destek olmasında dolayı dünya kamuoyunda ve BM kriterlerine göre ’terörist devlet’ konumunda olduğunu belirtti.

"PKK IŞİD'E KARŞI BAŞARILI"

Başer konuşmasının devamında PKK’nın IŞİD’e karşı savaşında başarılı olduğunu söyledi. Barzani’nin silahlı kuvvetleri Peşmerge ve Irak ordusunun silahlarını bırakarak kaçtığını söyleyen Edip Başer, ’PKK ile PYD bayağı direnç gösterdiler ve birçok yerlerden de IŞİD’i gerilettiler.’ dedi.

odatv.com/n.php?n=turkiye-terorist-devlet-2909141200
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.