You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

DP'den alternatif Cumhuriyet Balosu

DP'den alternatif Cumhuriyet Balosu

Posting Freak
DP'den alternatif Cumhuriyet Balosu
DP Ankara İl Başkanlığı'nın organize ettiği Cumhuriyet Balosu, 29 Ekim akşamı Ankara Atlı Spor Kulübünde gerçekleştirilecek. DP'nin 29 Ekim Cumhuriyet Balosu, merkez sağın önemli isimlerini de bir araya getirecek. Baloya DP Genel Başkanı Hüsamettin Cindoruk'un da katılması beklenirken, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Eski Başbakanlardan Tansu Çiller, DP Rize Milletvekili Mesut Yılmaz, CHP'den istifa eden İlhan Kesici, Eski Bakanlardan Esat Kıratlıoğlu ve Eski İstanbul Valisi Hayri Kozakçıoğlu da davetliler listesinde yer alıyor.

CHP süprizi

DP Ankara İl Başkanı Mesut Kobal, merkez sağın yanı sıra, CHP Ankara Milletvekili Yılmaz Ateş'i de davet ettiklerini belirterek, Ateş'in kendilerine olumlu cevap verdiğini kaydetti. Ateş'in davet karşısında 'gelmemem için bir neden yok' yanıtını verdiği belirtildi.
25 Ekim 2010
Cumhuriyet
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.