You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Posting Freak
Diyanet'e sorular
[COLOR="#000000"] Diyanet'e soru: Ağzıma toma suyu kaçarsa orucum bozulur mu?

Diyanet'e soru: Orucumu jopla dayak yiyerek açabilirmiyim?

Diyanet'e soru: Satır kullanarak kadın tekmelemek cennetin kapılarını açar mi?

Diyanet'e soru: Polisler Cennet'e gider mi?

Diyanet'e soru: Camii de yaralılara yardim edenlere Allah ne yapar?

Diyanet'e soru: Allah bir insan'i cezalandırmak için, yine başka bir insan'in gücünü kullanır mi?

Diyanet'e soru: Allah'in dışın da başka bir varlığın kulu olduğunu haykırmak yada başka bir varlığın g.t kılıyım diye haykırmak caizmidir?
Benden evvel ben oldum
Beni bende ben buldum
Sahralara indim durdum
Bana Ali dediler

Merdan idim dirildim
Her bedene verildim
Kırk Kapı dört makamda
Öldüm öldüm dirildim.

Mürşit Zöhre Ana..
Administrator
Diyanet'e sorular
Alıntı:Diyanet'e soru: Polisler Cennet'e gider mi?

Diyanet'e soru: Camii de yaralılara yardim edenlere Allah ne yapar?

Atatürk; "Bizim dinimiz en son ve en mükemmel dindir" der. Çünkü akla ve mantığa dayanır diyerek dinin akıl ve mantık işi olduğunu belirtir.

Peki bizim ılımlı müslümanlar neden Allah'ın verdiği o güzelim aklı kullanmıyorlar da hıristiyanlardaki gibi aracıları kullanıyorlar.

Gezi parkı olaylarında halkın anasını ağlatan, milletin gözünü çıkaran yobazları , haberlere konu olan rüşvet alan polisleri, işkenceci polisleri saymazsak ...Polisler neden cennete gitmesin birader Smile

Cami'de yaralılara yardım edenlere de camide olduğu için değil insanlara yardım ettiği için sevap yazılır. Eğer benim sevabım artsın diyorsan da polis sorgusunda doğruları konuşacaksın oldu da bitti maaşallah Smile
Senior Member
Diyanet'e sorular
mujde: biber gazi oruc bozmuyormus ama icine icine cekmiyecenSmile))

imam Necati Hutoğlu, izleyicilerden gelen soruları yanıtladı. Programda bir izleyicinin, "Taksim’de yenen biber gazı oruç bozar mı?" sorusu üzerine önce şaşırıp kısa süre duraklayan Hutoğlu, "Biber gazı orucu bozmaz. Kendi arzunla yutmuyorsun, kendiliğinden geliyor. O nedenle orucu bozmaz. Ama ağzını açıp içine çekeyim dersen o zaman bozar" diye yanıtladı.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.