You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Din istismarcısı istifa et

Din istismarcısı istifa et

Administrator
Din istismarcısı istifa et
[COLOR="#000000"]CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz, CHP Genel Merkezi'ne mescit yaptıracağını açıklayan CHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu'nu sert sözlerle eleştirdi, istifaya çağırdı.

CHP Milletvekili Yılmaz, CHP'nin geçmişte olduğunu gibi bugün de dis istismarcılığına teslim olmayacağını belirterek, Bekaroğlu'na şu yanıtı verdi: "CHP sizin gibi insanların din istirmarcılığına teslim olmadı bundan sonra da teslim olmaz size uygun çok parti var oralara gidin".

CHP'nin Bekaroğlu gibi dini istismar edenlere kapılarını açtığı takdirde öz kitlesini kaybedeceğinin altını çizen Yılmaz, "CHP Bekaroğlu gibi dini istismar edenlere bu kadar kapıyı açarsa kendi öz kitlesini kaybeder CHP programına aykırı davranan Bekaroğlu istifa" diye konuştu.
[COLOR="#000000"]
BEKAROĞLU NE DEMİŞTİ


Geçtiğimiz ay CHP'ye üye olan, ardından da Parti Meclisi'ne Bekaroğlu bir gazeteye verdiği röportajda "CHP'de arkadaşlar namazı odalarında kılıyorlar. Ama gelen giden ve namaz kılmak isteyenler için bir mescit hazırlığı yapılıyor." ifadelerini kullanmıştı.

Odatv.com
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.