You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Dibimizde gezdirdiğimiz şarlatan dalkavuk...

Dibimizde gezdirdiğimiz şarlatan dalkavuk...

Administrator
Dibimizde gezdirdiğimiz şarlatan dalkavuk...
Yandaş Yeni Şafak yazarı Abdulkadir Selvi ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın danışmanlarından Yiğit Bulut arasında başlayan kavga büyüyor. Yiğit Bulut'un da yazdığı Star'ın yazarı Elif Çakır'ın ardından AKP İstanbul Milletvekili Halide İncekara, isim vermeden Yiğit Bulut'a sert sözlerle yüklendi.

İncekara, sosyal paylaşım sitesi twitter hesabından isim vermeden Yiğit Bulut'u kastederek yazdığı mesajda, "Dibimizde gezdirdiğimiz şarlatan, dalkavuk! 3 gun sonra zor dayandim diye gidecek.anilari yazip bize ahmak diyecek ki.kitap yok satsin?" ifadelerini kullandı.

internethaber.com

[Resim: efdgdghj.jpg]

[Resim: yigit-sen-kimin-adamisin--0310141200_m.jpg]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.