You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Dahi mi şarlatan mı?

Dahi mi şarlatan mı?

Posting Freak
Dahi mi şarlatan mı?
İnsan kafasını başka bir bedene nakledebileceğini iddia eden İtalyan cerrah Sergio Canavero’nun bir maymun üzerinde kafa naklini başarıyla gerçekleştirdiğini açıklaması bilim dünyasında tartışma yarattı.
Independet gazetesinde yer alan habere göre Canavero nakil işleminin Çin’de Harbin Tıp Üniversitesi’nde gerçekleştirdi ve operasyona denek olan maymun ’herhangi nörolojik bir yara olmaksızın’ operasyondan canlı olarak çıktı.

Zuckerberg’e gidecek
Canavero artık insanlar üzerinde de operasyonun yapılabileceğini iddia ediyor. Finansman için de Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg’e başvuracağını söyledi. Gönüllü denek, Rus bilgisayar mühendisi Valery Spiridonov’la yapılacak deneyin 7 milyon sterline mal olması ve 36 saat sürmesinin beklendiği açıklanmıştı. Operasyonun Aralık 2017’de yapılması planlanmıştı.

Cumhuriyet
Benden evvel ben oldum
Beni bende ben buldum
Sahralara indim durdum
Bana Ali dediler

Merdan idim dirildim
Her bedene verildim
Kırk Kapı dört makamda
Öldüm öldüm dirildim.

Mürşit Zöhre Ana..

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.